AKTUELT / Nyheter

(annonse)

Denne side endret
5. februar 2003

HOVEDSIDE
Om Teaternett
AKTUELT
Nyheter
Meldinger
I mediebildet
Artikler
Arkiv
SØK



GJENNOMFØRTE premierer
ved norske teatre 2002 (341)
27.12. Romjula med fyrvokteren - laiv, Vest-Agder (Ryvingen fyr)
13.12. Hans og Grete - Trøndelag Teater
13.12. Kan den fly - Klomadu teatret, Hamar
12.12. Charlie og sjokoladefabrikken - Molly Melon, Hamar
12.12. Nittenhundre - Teatret Vårt 
11.12. Undset - Nationaltheatret, Oslopremiere
8.12. Glass i palass - Kulturproduksjoner, Hamar
8.12. Oleanna og Juleengelen - Luna Teater - Det Åpne Teater
7.12. Jubileumsforestilling ved Vestlandske Teatersenter - Bergen
7.12. Nøtteknekkeren Den Norske Opera, ballett sesongpremiere

5.12. Doktor Dyregod - Teatret Vårt
5.12. norway, today - Teatret Vårt

5.12. Askepott - Carte Blanche
4.12. Paradisets have - Teater Ibsen
3.12. Rompetryne - Mentale Modeller, Caféscenen
3.12. Miriams beretning - Agder Teater

3.12. Shakespeare på små flater: Richard 2. Turnékompaniet, Hamar
3.12. Grand Old Man - historier fra Halvbroren - Kulturkirken Jakob
30.11. Trekkspillkrigen - Trøndelag Teater

30.11. Hvem er Ernest? Nationaltheatret
30.11. Jenufa Den Norske Opera
30.11. og barnelige lyst... - Teatret Vårt
29.11. Ensom kvinne - Elevforestilling, Nordic Black Theatre, teaterbåten Innvik
29.11. Den lille piken med svovelstikkene - Mimus Klimaks/Stange vg. skole

28.11. Tiden er vårt hjem - Avgangsklassen ved Statens Teaterhøyskole, Oslo
28.11. aktuell rapport - Tombre (DMP), Oslo (Black Box)
27.11. Någon kommer att komma - Nationaltheatret, gjestespill fra svenske Riksteatern
27.11. Smells like dog - Passage Nord Project, Oslo (Black Box)

27.11. Nett no - til deg som har alt utan tid - Det Norske Teatret
26.11. Paradisets have Teater Ibsen
25.11. Jul med Prøysen og snekker Andersen - Oslo Nye Teater
24.11. Raskolnikov - Nationaltheatret, Oslopremiere
24.11. Ronja Røvardotter - Agder Teater

23.11. Gorillateater Improkompaniet, Trøndelag Teater

23.11. Prøysen, Snikkar Andersen og Julenissen - Hordaland Teater
23.11. Teskjekjerringas julestrid Det Norske Teatret
22.11. Den udødelige historie Nationaltheatret
21.11. Marias Evangelium - Nordland Teater
21.11.
Rebekkas saga - Kulturkirken Jakob, Oslo
20.11. ODE 2002 - Oslo Danse Ensemble, Oslo (Black Box)
18.11. Audience - The Oslo Players (Chateau Neuf)
16.11. Tre stemmer Nationaltheatret

16.11. Teskjekjerringa Det Norske Teatret sesongpremiere
16.11. Nature - Fame International (SE), Oslo (Black Box)
16.11. TODAYUlysses - Jan Ritsema/Bojana Cvejic, Oslo (Black Box)
15.11. Utstilling - Baktruppen, Bergen Danseteater

15.11. Fight Club Den Nationale Scene -
Utsatt på ubestemt tid
15.11. Jul i Blåfjell - Oslo Nye Teater
13.11. Fra Grenland til Graceland - The King and I Teater Ibsen
12.11. Autunnale -   BIT-Teatergarasjen

9.11. Musical, Musical Det Norske Teatret
9.11. Mesteraften Den Norske Opera, ballett
9.11. Bullshot Crummond Rogaland Teater
9.11. XOTHIS! - Open Dance Company, Oslo (Black Box)

8.11. Showkolade, Kongsvinger Amatørteater
8.11. Seinsommardansen Rogaland Teater

8.11. Det suser i sivet, Nationaltheatret
7.11. Siste kveld med mamma Nationaltheatret
6.11. Ordet - Trøndelag Teater 
6.11. Reisen til Ugri-La-Brek - Balteatret, Oslo (Black Box)

4.11. Nordahl Den Nationale Scene
4.11. Charlie og sjokoladefabrikken - Sjøbodteatrets Ungdomsgruppe
3.11. Mannsalder - Teatret Vårt
1.11. Mysterier - Agder Teater

1.11. Ingun Bjørnsgaard Prosjekt (IBP) - Nytt verk Teaterhuset Avantgarden
1.11. Safety on board - Claire de Wangen, Oslo (Black Box)

1.11. Where We Why - 0110move (DE), Oslo (Black Box)
1.11. Skyggene Truer - laiv, Sør-Trøndelag

x.11. Filantropicana, Sogn og Fjordane Teater
27.10. Gjøkeredet - Studentteatret Immaturus, Danseteatret Carte Blanche 31.10. Tryllefløyten Den Norske Opera sesongpremiere
26.10. 1900: Maskefall Den Nationale Scene nypremiere

26.10. Kjempen Mossa Fabellatores, Teaterhuset Avantgarden
26.10. Mariality - Oslo Nye Teater
25.10. HERSTORY OF PORN Reel to Real - Annie Sprinkle (USA), (BIT-Teatergarasjen)
25.10. Highway - laiv, Ravn Østfold

25.10. Tenk det! Cirka Teater, Teaterhuset Avantgarden
25.10. 1900: Maskespill Den Nationale Scene nypremiere
24.10. Markblomster og potteplanter - Teatret Vårt

24.10. Den fremmede - et vendepunkt - Teatergruppen Theatral, USF Verftet, Bergen
24.10. The Dr.is IN - Annie Sprinkle (USA), (BIT-Teatergarasjen)

24.10. Echoing Green - Kikut, Oslo (Black Box)
22.10. Fisker på tørt land - NOProductions, Oslo (Black Box)
19.10. Rigoletto Den Norske Opera sesongpremiere

19.10. Wee-Live Teaterhuset Avantgarden
19.10. Brødrene Løvehjerte Nationaltheatret

18.10. Anna Karenina Det Norske Teatret nypremiere
17.10. Mirad - en gutt fra Bosnia
Teater Fusentast, Trondheim - forestillingen har 10-års aldersgrense
17.10. Komedie i kveld Chat Noir
17.10. Mot Dag - laiv, Hordaland
16.10. To fruer i en smekk, NISS, Christian Chroghs gt. 2, Oslo
15.10 Klas Klättermus must die Finlandssvenska teatern/ Hedmark teater, InniMellom café og scene, Hamar
12.10. Peepshow Marilyn: Gentlemen Prefer Dead BLondes - Kate Pendry (England/Norge), (BIT-Teatergarasjen)
12.10. Terminal - Heine R. Avdal/Christoph de Boeck (Norge/Belgia), (BIT-Teatergarasjen)

12.10. Perle. Enkelt - Karen Foss quiet works (Norge), (BIT-Teatergarasjen)
12.10. XL - Maria Clara Villa-Lobos (Belgia), (BIT-Teatergarasjen)
12.10. Evolution of Style - Atomic B-boys (Norge), (BIT-Teatergarasjen)
12.10. Opus 1 Maktens anatomi, Transiteatret, Teaterhuset Avantgarden
12.10. live* - Wee/Fransesco Scavetta, Oslo (Black Box) Oslopremiere
11.10. Dumme konger og grimme troll Den Nationale Scene
11.10. Autopsy/Discomedusae/Gap/Takk for alt - Kikut (Norge), (BIT-Teatergarasjen)
11.10. Innbyggere - Odd Johan Fritzøe, Oslo (Black Box)
10.10. Delicate tension - Fragile (Norge), (BIT-Teatergarasjen)
10.10. live* - Wee/Fransesco Scavetta, (BIT-Teatergarasjen)
10.10. as if death was your longest sneeze eve* - Impure Company/Hooman Sharifi, (BIT-Teatergarasjen)
9.10. Historien om den lille mannen - Brageteatret, Drammens Teater NY!
9.10. uten filter - Carte Blanche, (BIT-Teatergarasjen)
9.10. OSLO DANSE ENSEMBLE Riksteatret, Harstad
8.10. Nattens berusende ord - Gamlebyen Teater, Caféscenen, Centralteatret
7.10. Melancholia Gjestespill fra Haugesund Teater, Rogaland Teater
7.10. Typer og ting, Petrusjka Teater, Teaterhuset Avantgarden
7.10. Maskeballet - Compagnia d'Opera Italia di Milano (Agder Teater)
5.10. 2/Solo Me - Bad co. (Kroatia), (BIT-Teatergarasjen)

5.10. Dæ tæk tid å vara totning Det Norske Teatret
5.10. Circus Terra Den Norske Opera
5.10. Hakkebakkeskogen Rogaland Teater
4.10. Mirth - Arco Renz/Kobalt Works, (BIT-Teatergarasjen)

4.10. Bugsy Malone - Teaterlaget i BUL, Trondheim
4.10. synk - Kreutzer kommando, Oslo (Black Box)
4.10. Fyret - laiv, Arendal
3.10. Oktoberdans - åpningsfest - BIT-Teatergarasjen

3.10. Velkommen til Færøyene - Jo Strømgren Kompani, (BIT-Teatergarasjen)
3.10. Draumen om Narnia Det Norske Teatret
3.10. Capricorn Domestic Nationaltheatret - Ingun Bjørnsgaard Prosjekt

3.10. The Electrification of the Soviet Union - Opera Vest, Oslo (Black Box)
2.10. Ronia - Beaivvas Sáhmi Teahter, Kautokeino
30.9. uten filter - Carte Blanche Oslopremiere
28.9. Mishima x 2 Trøndelag Teater
28.9. Stemmer i mørket - Oslo Nye Teater
27.9. Lilja - Samir Akika, Oslo (Black Box)
27.9. Oleanna - Casus Fatalis, Hamar
26.9. Karlsson på taket Teater Ibsen
25.9. Hans og Grete - Agder Teater
25.9. Sex in the war zone - Scenekunst adresse Fredrikstad (SAFT)

24.9. De tolv villender - Teater Dakini og Eldbjørg Raknes, Teaterhuset Avantgarden
24.9. Undset Riksteatret -   Lillehammer
21.9. Stemmer i mørket Oslo Nye Teater
21.9. Umettelig med Weill Oslo Nye Teater, Centralteatrets Caféscene
21.9. Tonight Oslo Konserthus
20.9. Ordet Teatret Vårt, Molde
19.9. I blanke messingen Thalia Teater

19.9. Velkommen til Færøyene - et pseudoautentisk foredrag, Jo Strømgren kompani, Teaterhuset Avantgarden

19.9. Krigen, Teaterskapet, Bergen
14.9. Doktor Dyregod og den magiske apeskatten Riksteatret, Ål
12.9. Playing saying having pleasure, Catherine Kahn, Teaterhuset Avantgarden
12.9. Copenhagen Thalia Teater

12.9.
Streeten Halden8.9. Kokila, mellom barken og veden, Det åpne Teater, Oslo
11.9. Brømssen og Skoog Chat Noir
7.9. Medmenneske Rogaland Teater
6.9. Akt / Kommer og forsvinner Rogaland Teater
5.9. Neshorn Levende dukker, Lørenskog kulturhus
5.9. Frøken Detektiv Oslo Nye Teater
5.9. Motus, Teaterhuset Avantgarden - spilles på Trøndelag teater
4.9. Kvinnen skapt av mannen Rogaland Teater
4.9. Når vi døde våkner, Nationaltheatret
4.9. Raskolnikov Riksteatret, Steinkjer

3.9. Hedda Gabler - Det Norske Teatret, prøvesalen
2.9. Hvem skal trøste Knøttet? Nypremiere, Oslo Nye Teater
2.9. Utsatte strøk Stellaris Danseteater, Hammerfest NY!
2.9. Dop Riksteatret, turnépremiére Haugesund

31.8. Ibsen møter Tsjekhov, Nationaltheatret
31.8.
Spelet om Inger og Knut, Åmli Revy- og teaterlag, Åmli kommune
31.8. Orpheus Glance, Motus (Italia), BIT teatergarasjen, Bergen
30.8. Lille Eyolf, Nationaltheatret
30.8. Ordskred - fortellerfestival 2002, Maridalsveien 78, Oslo

30.8. Hvem er redd for Virginia Woolf? Oslo Nye Teater

29.8. Hexene til hausten, Sogn og Fjordane Teater, Stryn
29.8. Tre søstre, Nationaltheatret
27.8. Fæst borti svingen, Vømmølspelet, Rissa
23.8. Den store leken, Teatergruppa Henda i været!, Skiptvedt
21.8. Klokkene i Vammelsund, Strandaspelet, Sokndal kommune
21.8. Gullhjelmen, Kapitelbergspillet, Skien
17.8. Velkommen til Færøyene, Sogn og Fjordane Teater, Førde
17.8.
Amerikafeber, Vestnorsk utvandringssenter, Radøy kommune
16.8. Sinclairspelet, Torvik i Romsdal
16.8. Oslofjorden Revyfestival

16.8. Maren Gulliksdatter, Siljanspelet 

14.8. Bjørnsonfestivalen, Molde

10.8. Kong Arthur Spelet, Sande Kommune, Sunnmøre
10.8.
Gaularspelet
8.8.
Frieriet Teatergruppen Pontenegrinerne, Oslo
2.8. Audun Hugleikson - kongens mann, Jølster
2.8. Kanalen - et spell om Støa Kanal, Abrakadabra Teatret, Trysil
1.8.
Peer Gynt, Gålå
26.7. Bak lengste mil, Tylldalen Bygdetun
26.7.
Alltid e der någe Løgnaslaget, Agder Teater - hovedscenen
25.7. Spelet om Heilag-Olav, Stiklestad
19.7. L'enfant de la Patrie, Leka Teaterlag, Frøvik
19.7.
Valkyriens natt, Yggdrasil, Skråvika i Stavern
13.7. Spillet om innvandrerne, Finnetunet i Svullrya, Finnskog
13.7. Jesus Christ Superstar Nypremiere, Agder Teater
12.7.
Herregårdsspillet Larvik
11.7.
Inga frå øya, "Holmen", Vik i Flatanger kommune
10.7.
Jordbærliv, Lensvik Samfunshus
6.7. Tjøttaspelet, Tjøtta
5.7. Labyrinten, Seljordspelet, Seljord
5.7.
Herøyspelet - Kongens Ring Herøy på Sunnmøre
4.7. Romeo og Julie, Thesbiteateret, Tønsberg
3.7.
Kristin Lavransdatter, Jørundgard Middelaldersenter, Sel
28.6. Landnåmsfolk, Nærøya, Nærøy kommune
28.6. Da Bjørgvin Blev By, Sommerrevyen, Hotel Norge, Bergen
25.6. Kråka Agder Teater
22.6. Emigrantspelet, Hallingdal Folkemuseum, Nesbyen
22.6. Ved urdarbrunn, Sagaspelet Lofotr
22.6. Havlandet, Gratangen Teaterlag
22.6. Songen ved det store djup, Kinnaspelet, Florø
22.6. Folk på en steinkyst, Torsken Teaterlag
22.6. Bryllupet, Gjøvik Teater
23.6. Palmeøya, Fossekallen kulturformidling, Honningsvåg
24.6.
Oppgangssaga, Agder Teater
20.6. Gardbergspelet, Vestre Slidre
20.6. Hus forbi - Norsk Dramatikkfestival (Det Norske Teatret)

20.6.
Drømmehuset - Norsk Dramatikkfestival (Det Norske Teatret)
14.6. Huldra - Teater Ung   (Vestlandske Teatersenter)
14.6.
Sommer i Tyrol, Søndre Høland Teaterlag, Aurskog Høland
14.6. Korsvikaspillet - Trondheim
13.6.
Kvinnene, kongen og krigen, Bærums Verk-spillet
13.6. St. Hallvardspillet 2002 - Brageteatret
13.6. Bambi - Green Ginger (Teaterhuset Avantgarden)
11.6.
Håkonarspelet Gulen kommune, 11.juni
8.6. Den siste viking, Rissa, 8.-16.juni
7.6. Tordivelen flyg i skumringa - BUL i Nidaros, Munkholmen
7.6. Hansen - Kvennstuguteatret, Stange
6.6. Werther - Den Nationale Scene, gjestespill fra Det Norske Teatret
1.6.
"På sverdeggja" Dragseidspelet, Stad i Selje kommune
1.6. Aladdin - Sommerteatret, Frognerparken
1.6. The loyal club show, Gjestespill, Studium Actoris, Fredrikstad
1.6. Labyrinten - Teater Ibsen
1.6. Tosca - Den Norske Opera
1.6. En fantastisk fortelling om Felemannen Fykerud - Teater Ibsen

1.6. The Loyal Club Show - SAFT, St. Croix-huset, Fredrikstad
31.5. Foster - Teater Direkte, på Black Box, Oslo   
31.5. Grrr - Akademi for figurteater, Fredrikstad
31.5. Teaterfestivalen i Akershus, Kolbotn
31.5. Kristkongane på Moster, Mostraspelet
30.5. Linje 90 - DNS, Lille Scene
29.5. Knivskarpe Polaroider - Driksteatret (Centralteatret)  
27.5. Blindt begjær - Tøyenbadet, Oslo.
27.5. Markedet for Scenekunst, Sandefjord
25.5. 1900: Del 2 - Maskefall - Den Nationale Scene
25.5. Ljoset - Rogaland Teater
23.5. Antigone - Den Nationale Scene
23.5. Tornerose - Teater Fusentast
23.5. Med saft og sødme - Tema Teater
24.5. Petter Blå - Hordaland Teater
24.5. 1900: Del 1 - Maskespill - Den Nationale Scene
22.5. Renset - Den Nationale Scene
12.5. There - BIT Teatergarasjen, Bergen (Jo Strømgren Kompani)
12.5. Daddy, I've seen this piece six times before and I still don't know why they're hurting eachother.. - BIT Teatergarasjen, Bergen (Festspill/Internasjonalt gjestespill)
11.5. Dinnas Galla - Den Norske Nasjonalballett
9.5. XXY - Black Box, Oslo
8.5. Terje Vigen - Hordaland Teater/Hordamuséet
7.5. Khomeinis menn er overalt - Nordic Black Theatre på teaterbåten MS Innvik i Bjørvika, Oslo
4.5. Edvard Munch & Tulla Larsen - Amfiscenen, Nationaltheatret
3.5. Standing People - BIT Teatergarasjen, Bergen (Edvardsen/Mestre  - Norge/Portugal)
1.5. Vi flyr igjen -   Revyskolen Solbakken Folkehøgskole
24.4. Køyr! - Teater Duo, Caféscenen, Centralteatret, Oslo
25.4. Hva var vel livet uten deg  - Mimus Klimax, Stange videregående skole
21.4. De fire årstidene - Tema Teater i samarbeid med Teater for alle Oppland
20.4. Ravn - Tara Teateret
20.4. Den Glade Enke - Den Norske Opera
17.4. Comedian Harmonists - Trøndelag Teater
17.4. Lysistrate - Operahøyskolen
12.4. Shooting Bourbaki - BIT Teatergarasjen, Bergen (Internasjonalt gjestespill)
11.4. I Ruts hus - Turboteatret
9.4. Svartbak - Nordland Teater
9.4. En medtsåmmårnattsdrøm - Trøndelag Teater
9.4. Itsi Bitsi - SAFT, St. Croix-huset, Fredrikstad
20.3. Walk Cat, Walk! - BIT Teatergarasjen, Bergen (Transitteatret, Bergen)
16.3. Pianisten - tristere enn moll - Nationaltheatret

16.3. Lightfoot, Kylian og Ballanchine - Den Norske Nasjonalballett
16.3. Joseph and the amazing Technicolor Dream Coat - Musikklinja, Sortland videregående skole
15.3. Macbeth - Nordisk gruppeteater. Norgespremiére
15.3. Familien Bra - Utan Filter, Det Norske Teatret
15.3. Cancerbalkongen - Teater Ibsen
15.3. Sanninga og sjøhesten - Hordaland Teater

14.3. Alliert med mørket - Rogaland Teater 
13.3.  Damen i sort - Rogaland Teater
13.3. Heftig og bedritent - Mimus Klimaks/Stange videregående skole
13.3.  Bach og bånsull - Carte Blanche
9.3. Kiss Me, Kate - Den Nationale Scene
9.3. Liv - Den Nationale Scene
8.3. Huset i skogen (med mormor og de åtte ungene - Skedsmo Amatørteaterlag
8.3. Naken - Caféscenen på Centralteatret, Oslo
8.3. Isbjørnene - Rogaland Teater 

8.3. Nansens sønn - Nationaltheatret
8.3. Opus 1 - Maktens Anatomi - BIT Teatergarasjen, Bergen (Transitteatret, Bergen)
8.3. Jenta mamman & søpla - Afro&Ditte (Teaterbåten Innvik, Oslo)

7.3. Floating - Håvve Fjell (Kunstnernes hus) 
7.3. Marilyn like bak meg - MollyMelon (Black Box)
6.3. Den Ville Anda - Den Nationale Scene
6.3. Speed - Utan Filter, Det Norske Teatret
2.3. Mack & Mabel - Hedmark Teater
2.3. Harun og historienes hav - Teatret Vårt
28.2. Ali Baba - Brageteatret
28.2. Serenata - SAFT, St. Croix-huset, Fredrikstad

28.2. Drypp - Håvve Fjell (Kunstnernes hus) 
1.3. Landet i eventyret - Nord-Trøndelag Teater
1.3. Praha vår i Drammen - flere gjestespill fra Tsjekkia, Drammen Teater

26.2. En Midtsommernatts drøm - Kattateateret, Oslo Katedralskole
24.2. Kong Johan - Turnékompaniet
23.2. Cosi fan tutte - Den Norske Opera
23.2. Neshorn - Studentteatret ved Universitetet i Oslo
23.2. Lola - Trøndelag Teater
22.2. Mack & Mabel - Hedmark Teater
22.2. Et variabelt selskap - Det Åpne Teater

22.2. inside - outside - Stunt Club, Kunstnernes Hus, Oslo
20.2. Walk cat, walk! - Gjestespill Black Box, Oslo (Transitteatret, Bergen)
19.2. Biografi - Nationaltheatret
17.2.Ungen - Revyskolen Solbakken Folkehøgskole
15.2. Instructions for Forgetting - BIT Teatergarasjen, Bergen (Forced Entertainment, England)
15.2. Mysteriet Myrna Vep - Parkteateret, Oslo
15.2. Kattejomfruen - Trøndelag Teater
14.2. Felen i ville skogen - Nationaltheatret 
13.2. Blod - Rogaland Teater
13.2. Hjemkomsten - Den Nationale Scene
12.2. Kjærlighetens slaver - Nationaltheatret
9.2. Hva dere vil (Helligtrekongersaften) - Nationaltheatret
8.2. Sitt ned tragiker - Gjestespill, Det Norske Teatret
8.2. Giselle 1943 - Den Norske Nasjonalballett
8.2. Heksene - Revyskolen Solbakken Folkehøgskole
8.2. Cunts going nowhere - NON Company (Norge) - BIT Teatergarasjen, Bergen
7.2. Rom for forandring - Det Åpne Teatret

7.2. Efter Margritte - Temmelig Teater, Sandvika, Oslo
7.2. Memento - SAFT St. Croix-huset, Fredrikstad
6.2. Vildanden - Agder Teater
2.2. Lohengrin - Den Norske Opera
2.2. Skyggen - Torshovteatret

3.2. En ainna dains - Nordland Teater
3.2. Improv - Teaterhuset Avant Garden
1.2. Robin Hood - Oppegård Amatørteaterlag
31.1  Stella - Kulturproduksjoner, Hamar
26.1. Påske - Nationaltheatret 
25.1. Banrøv - Trøndelag Teater

19.1. De rettferdige - Den Nationale Scene
18.1. Chicago - Oslo Nye Teater
17.1. Hjemkomsten - Rogaland Teater 
16.1. Med lyst på livet - Rogaland Teater
15.1. Østover for eksempel - Verdensteatret, Black Box
15.1. Mett - Det Norske Teatret

12.1. Den som lever - Det Åpne Teater 
12.1. Festen - Den Nationale Scene
12.1. Anna Karenina - Det Norske Teatret

11.1. Blod - Den Nationale Scene

2001 LES FLERE (416)
2000 LES FLERE (373)
1999
LES FLERE (97)

FORESTÅENDE PREMIERER

Denne siden oppdateres fortløpende. Mangler din forestilling i oversikten? Send oss en   mail med de nødvendige opplysningene, eller et brev til Teaternett, Torstadveien 46, 2335 Stange. Husk å oppgi nettadresse dersom forestillingen har hjemmeside.

NYHETER

Teaternett formidler nyheter fra norsk og internasjonalt teater. Hjelp oss å være oppdatert! Skjer det noe der du er - send oss et tips! Vår epostadresse:  teaternett@teaternett.no